درباره ما

لوگو- بازار بزرگ فرش و مبل ایرانیان

 مجموعه بزرگ ايرانيان كار خود را در سال 1378 با فروشگاهي به مساحت 70 متر مربع واقع در خيابان لطفعلي خان زند با نام فرش زمرد آغاز كرد.

بعد از گذشت چندين سال شعبه دوم خود را به نام فروشگاه فرش گبه  در سال 1386 افتتاح كرد. اين فروشگاه با تكيه به روش هاي نوين تبليغاتي توانست سهم قابل توجهي از فروش اقساطي را به خود اختصاص دهد. كه كارمندان و كسبه بخش عمده مشتريان اين شعبه را تشكيل مي دادند.

سپس با ياري حق و همراهي همشهريان عزيز در سال 1388 شعبه سوم با نام آشناي زمـــرد واقع در خيابان قصرالدشت آغاز به فعاليت كرد. اين شعبه به دليل وسعت آن به عنوان شعبه مركزي شهرت يافت. كه با ارائه بهترين فرش ها از كارخانجات معتبر و استاندارد ، محبوبيت خود را در بين همشهريان شيراز و شهرهاي استان فارس دو چندان كرد.

بعد از گذشت دو سال با كسب اعتبار از شعب قبلي و خواست خداوند متعال مجموعه ايرانيان موفق به افتتاح شعبه چهارم با همان عنوان قبلي زمـــرد (3) واقع در خيابان بعثت گرديد.

تا قبل از سال 1391 انبارهاي ايرانيان جداگانه و بصورت پراكنده بود كه سرانجام مديران مسئول تصميم به يكپارچه سازي انبارها و ايجاد انبار مركزي متمركز و واحد ، جهت كليه  شعب گرفتند.

پيش از سال 1392 مجموعه ايرانيان با اين نام در بين عموم نا آشنا بود . در سال 1392 اين شركت رسما آغاز به فعاليت كرد و بزرگترين فروشگاه فرش جنوب كشور با مساحت 3000 متر مربع را با عنوان بــازار بزرگ فــــرش ايرانيــان تاسيس و نام تجاري ايرانيان را  رسما ثبت كرد.

همچنين با هدف برداشت گامي كليدي در جهت تقويت زير ساخت ها ، سيستم مالي و فروشگاهي يكپارچه ، جهت شعب ، راه اندازي و بهره برداري شد.

اين شركت عظيم تجاري با جذب نيروي كار جوان و استعدادهاي شكوفا در امر فروش، حسابداري و انبار و همچنين ارائه ي كالا در طرح ها و رنگ هاي متفاوت و مطابق سليقه عموم در همان سالهاي نخستين اعتبار لازم را كسب كرد. و در همين سال بود كه با همراهي مردم عزيز تيم توسعه مجموعه ايرانيان موفق به افتتاح فروشگاه فرش شهر با استراتژي ارائه فرش هاي مدرن و خاص گرديد.

اين مجموعه با همت مديران مسئول و همكاري پرسنل فروش و حمايت هموطنان عزيز و با تكيه بر  سالها تجربه و با هدف  جذب نيروي كار بيشتر و توسعه مجموعه ايرانيان ،  تصميم به گسترش شعب خود در ساير نقاط ايران گرفت و اين بار ايرانيان در جنوب كشور با نمايشگاهي به مساحت 1500 متر مربع  بنام ” بازار بزرگ ايرانيان”  شعبه   خــليج فــارس در استان بوشهر  افتتاح شد .

با تكيه بر لطف حق و اعتماد و همراهي شما عزيزان منتظر ياريتان در توسعه هرچه بيشتر اين مجموعه هستيم.